Hakkımızda

http://tacikistangazetesi.com  İnternet Gazetesi 6 Aralık 2022` de yayına başlamıştır ve bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

 

Orta Asya Ülkesinin En Güzel Ülkesi Tacikistan Ülkesinin ve Türkiye`nin kardeşliği için Açılan http://tacikistangazetesi.com İnternet Gazetesi Her iki ülkenin sesini duyurmak için Genç Dinamik Gazeteci Kadrosu ile Ülkemizde yayın hayatına başlamıştır.

 

Türkiye `nin Sosyal, Ekonomi, Dünya, Sanat, Siyasi, Teknoloji, Sosyal ve kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, http://tacikistangazetesi.com  okuyuculara diğer Dünyadan ilginç haberler sunuyor. Ayrıca çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar.

http://tacikistangazetesi.com  Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyon el bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

http://tacikistangazetesi.com  Her zaman doğruları yazan ve Tacikistan ve Türkiye`nin kardeşliği için sürekli adımları atan http://tacikistangazetesi.com her iki ülkenin Halkın Yanında Haklının Yanında olan bir internet Gazetesidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Arabic AR Azerbaijani AZ Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN Finnish FI French FR Frisian FY German DE Hindi HI Irish GA Italian IT Kazakh KK Kyrgyz KY Portuguese PT Russian RU Spanish ES Tajik TG Turkish TR Uzbek UZ