“Birleşik Rusya”, “Çizim Zaferi” yarışmasının kazananlarını ödüllendirdi

“Birleşik Rusya”, “Çizim Zaferi” yarışmasının kazananlarını ödüllendirdi

ABONE OL
15 Mayıs 2024 13:38
“Birleşik Rusya”, “Çizim Zaferi” yarışmasının kazananlarını ödüllendirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Birleşik Rusya”, “Çizim Zaferi” yarışmasının kazananlarını ödüllendirdi

2024

Partinin “Yeni Okul” projesinin desteğiyle 12. kez düzenlendi
Yarışmaya Rusya ve 15 ülkeden 1,5 milyondan fazla kişi katıldı. Bunlar okul öncesi çocuklar, okul çocukları, yaratıcı stüdyo öğrencileri, çocuk kütüphaneleri okuyucuları, kültür kurumlarından uzmanlar, eğitim ve gençlik politikasıdır.

Aralarından, Büyük Vatanseverlik Savaşı’nın sona ermesinden bu yana geçen yıl sayısına göre 79 kazanan seçildi. “Eyleme Abhazya Cumhuriyeti, Azerbaycan, Ermenistan, Belarus, Kazakistan, Kırgız Cumhuriyeti, Moldova, Tacikistan, Özbekistan, Transdinyester Moldova Cumhuriyeti, İsrail, Sırbistan ve Suriye Arap Cumhuriyeti’nin temsilcileri katıldı. Sovyet sonrası dünyanın dört bir yanından, yurt dışından gelen çocuklarımız Kahramanları, kahramanlıkları ve tarihi gerçekler hakkında konuşmaya devam ediyorlar. Parti projesinin federal koordinatörü , partinin Duma fraksiyonunun başkan yardımcısı Alena Arshinova , bunun korunması halk programının “Birleşik Rusya” programının önemli bir parçası olduğunu ve kimsenin tarihi yeniden yazmasına izin vermeyeceğimizi vurguladı. Kazananların çalışmaları ülke genelindeki şehir ve kasabalardaki ekranlarda ve reklam panolarında yer alacak ve siteye yüklenen yüz binlerce katılımcının çizimlerinden Vatanseverlik Savaşı Nişanı’nın bir görüntüsü oluşturulacak.

Öğretmenler ve mentorlar için vatanseverlik eğitimi alanında en iyi metodolojik gelişime yönelik özel bir adaylık vardır. Özellikle Aile Yılı için “Ailemin Anısına Büyük Zafer” aile adaylığı oluşturuldu.

Hoparlör
Arshinova Alena Igorevna
Arshinova Alena Igorevna
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Eğitim Devlet Duması Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması’nda BİRLEŞİK RUSYA hizip başkan yardımcısı
#Arşinova
#partiprojeleri
#yeni okul
#yarışma
#çizimzafer
#bölgeler
#İkinci Dünya Savaşı
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-nagradila-pobeditelej-konkursa-risuem-pobedu

 


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Arabic AR Azerbaijani AZ Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN Finnish FI French FR Frisian FY German DE Hindi HI Irish GA Italian IT Kazakh KK Kyrgyz KY Portuguese PT Russian RU Spanish ES Tajik TG Turkish TR Uzbek UZ