Birleşik Rusya Kursk ve Belgorod’da ilk yardım kursları düzenledi

Birleşik Rusya Kursk ve Belgorod’da ilk yardım kursları düzenledi

ABONE OL
1 Nisan 2024 21:21
Birleşik Rusya Kursk ve Belgorod’da ilk yardım kursları düzenledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Birleşik Rusya Kursk ve Belgorod’da ilk yardım kursları düzenledi

2024

Partiden Devlet Duma milletvekili, SVO gönüllüsü Dmitry Khubezov kanamanın nasıl durdurulacağını, bandajların nasıl uygulanacağını ve kardiyopulmoner resüsitasyonun nasıl yapılacağını gösterdi
Dmitry Khubezov , yalnızca Belgorod bölgesinde 100 binden fazla kişinin bu tür kursları aldığını söyledi .

Kursk’ta bölgesel klinik hastanenin Afet Tıbbı Merkezi’nde dersler verdi.

“Bölge, Kuzeydoğu Askeri Bölge sınırında yer alıyor. Burada hiçbir vatandaşı motive etmeye gerek yok. Bugün bölgede var olan tecrübe paha biçilmezdir ve bunun ülke geneline yayılması önemlidir. Örneğin “Sıhhi savunmaya hazır” projesi. Temel amacımız ilk yardım eğitim uygulamalarını yaygınlaştırmak ve diğer bölgeler için genel önerilerde bulunmaktır” dedi Dmitry Khubezov.

Konferansta uzmanlar, doktorlar gelmeden önce yapılması gereken temel eylemlerden bahsetti. Pratik ders sırasında Dmitry Khubezov ana hataların çözülmesine yardımcı oldu.

Partinin daha önce de ülkenin birçok bölgesinde, ön cepheler de dahil olmak üzere ilk yardım eğitimleri düzenlediğini hatırlatalım.

“Birleşik Rusya”, ilk yardım eğitimi vermek üzere Rusya Federasyonu Sağlık Bakanlığı uzmanlarını, afet tıp merkezlerini ve tıbbi gönüllüleri öğretmen olarak cezbetti.

Ayrıca Kuzey Askeri Bölgesi’nde gönüllü olarak görev yapan Devlet Duma milletvekilleri, taktik tıp becerilerinin öğretilmesi, ilk yardım ve taktik ilk yardım çantalarının savaş koşullarında kendilerini en etkili şekilde kanıtlamış ilaçlar ve tıbbi ürünlerle doldurulmasına yönelik öneriler üzerine özel bir eğitim kursu geliştirdi. .

Hoparlör
Khubezov Dmitry Anatolyevich
Khubezov Dmitry Anatolyevich
Parti Genel Konseyi Başkanlığı Üyesi. Federal parti projesi “Sağlıklı Gelecek” koordinatörü. Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması Yardımcısı
#Khubezov
#dersler
#ilk yardım
#Tıbbi bakım
#Kursk bölgesi
#Belgorod bölgesi
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-provela-kursy-po-okazaniyu-pervoj-pomoshi-v-kurske-i-belgorode

 


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Arabic AR Azerbaijani AZ Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN Finnish FI French FR Frisian FY German DE Hindi HI Irish GA Italian IT Kazakh KK Kyrgyz KY Portuguese PT Russian RU Spanish ES Tajik TG Turkish TR Uzbek UZ